Ondřej Janošec – Animátor

Farnost: Frýdek

Po vyučení automechanikem jsem začal studovat maturitní obor Pedagogické Lyceum na Střední škole, Havířov – Prostřední Suchá. Má kroky směřovaly do Diecézního střediska mládeže ve Staré Vsi, kde jsem rok pobýval, jako týmak. Ještě před nástupem do týmáckých kolejí jsem si podal přihlášku na Univerzitu Palackého v Olomouci, na obor Vychovatelství. Poté jsem si přerušil studium. Nyní, po roční zkušenosti ve Staré Vsi, jsem hrdý student UPOLU.

Jsem animátorem proto, že mě baví vytváření zážítku pro lidi, práce s dětmi nebo teenagery. Patří do toho také touha předávání zkušeností s vírou a samotným Bohem.

Rád trávím čas s přáteli, to se pojí s jízdou na kole, která taky když vyjedu sám, je pro mě takové pročištění hlavy a možnost být s Bohem. Baví mě práce s dětmi nebo teenagery, ať už na táboře, konferenci, nebo jinde. Natáčení a stříhání videa, nebo také focení je pro mě docela dost časově náročný, ale zábavný koníček který mě opravdu moc baví. Rád poslouchám hudbu a taky když je čas, rád zahraju počítačové hry.

Kontakt:

Email: ondrejekj@seznam.cz